Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (76 komentářů)

Tyna30, (08. 12. 2012 09:44) Reagovat
Dobrý den, poradí mi někdo, jaké doplňky stravy obsahují vitamín A? Koukala jsem na www.nasvaly.cz, ale nechci procházet celou nabídku, abych to zjistila. Moc děkuji :-)
Stanislava, (11. 04. 2013 03:45) Reagovat
[quote name="Zdena"]A jaké příčiny může mít chudokrevnost. Myslela jsem, že se prostě netvoří červené krvinky a tím vznikne.[/quote]To, že se netvoří červené krvinky je chudokrevnost, ale fakt, že se netvoří má nějakou příčinu.
Hedvika, (18. 04. 2013 07:07) Reagovat
[quote name="Pavla"]Všeho moc škodí a i tekutin by člověk neměl přijímat nadměrně. Je to zátěž pro ledviny a pokud to opravdu hodně přeženete, můžete si způsobit otok mozku. Záleží i na vaší váze a také na ročním období (v létě se více potíte, takže můžete vypít více tekutin). Já myslím, že když za celý den vypijete 4 - 5 litrů, nevadí to.[/quote]Tak 5 litrů je opravdu hodně. Nedokážu si představit, že by to někdo mohl pravidelně vypít. Pokud není léto a extrémně nesportuje či se jinak fyzicky nenamáhá. Já jsem ráda, že zvládnu vypít litr a půl a ani to kolikrát nevipiju.
Zdena, (29. 05. 2013 10:52) Reagovat
[quote name="KLEA"]Já myslím, že pokud nemáte žádné zdravotní problémy a nemáte zjištěný doktorem nedostatek nějakého vitamínu či minerálu bohatě stačí pravidelný přísun ovoce a zeleniny.[/quote]Potravinové doplňky nejsou vůbec špatná věc, když se neužívají ve velkém množství a když si člověk správně vyberete v nepřeberném množství dostupném na trhu.
Tonda, (05. 06. 2013 09:37) Reagovat
Tak jsem se dozvěděl, že mě chybí vápník. Přitom jím docela dost potravin bohatých na něj. Koukám teď po různých přípravcích a nevím, jestli bude lepší si zvolit něco, co obsahuje více vitamínů a minerálů, nebo přímo nějaké preparáty jen s vápníkem. Nerad bych pak zase měl nějakého vitamínu hodně...
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vitamín-A.cz
Kontakty