Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (76 komentářů)

Milena, (07. 01. 2015 08:48) Reagovat
[quote name="Pavla"]Všeho moc škodí a i tekutin by člověk neměl přijímat nadměrně. Je to zátěž pro ledviny a pokud to opravdu hodně přeženete, můžete si způsobit otok mozku. Záleží i na vaší váze a také na ročním období (v létě se více potíte, takže můžete vypít více tekutin). Já myslím, že když za celý den vypijete 4 - 5 litrů, nevadí to.[/quote]Tak to by člověk musel vypít opravdu hodně tekutin, aby mu to nějak ublížilo a ještě by to muselo být najednou. Myslím, že pokud zrovna člověk nevypije třeba tři litry vody během hodiny (což snad ani nejde), tak to nevadí.
Daniel, (02. 02. 2015 07:52) Reagovat
Myslím, že do sebe dostávám (alespoň se na to soustředím) dostatek vitamínu A, ale zároveň mám příznaky jeho nedostatku, může docházet k jeho špatnému vstřebání? A jak se tyto potíže dají řešit? Díky za tipy.
Daniel, (14. 04. 2015 08:13) Reagovat
Není nad rybí olej :lol: https://www.bio-country.cz/Vitaminy-a-mineraly/Dary-more/Pořád je to skvělý zdroj omega 3 mastných kyselin, které např. působí proti kornatění cév
Iva, (20. 04. 2015 14:15) Reagovat
[quote name="Daniel"]Myslím, že do sebe dostávám (alespoň se na to soustředím) dostatek vitamínu A, ale zároveň mám příznaky jeho nedostatku, může docházet k jeho špatnému vstřebání? A jak se tyto potíže dají řešit? Díky za tipy.[/quote]A podle čeho soudíte, že máte málo vitamínu A? Podle nějakých laboratorních výsledků nebo podle příznaků. Nechte si, kdyžtak vyšetřit krev, ať máte jistotu a pak případně řešte až, proč se vám vitamín nevstřebává.
Iveta, (05. 05. 2015 13:02) Reagovat
Lidi v poslední době hodně podceňují přírodní zdroje vitamínů Nesoustředí se na to, co jí, a když mají obavu, aby náhodou neměli málo vitamínů (mnozí to úplně ignorují), tak si koupí tablety. To si myslím, není úplně optimální řešení.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vitamín-A.cz
Kontakty