Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (76 komentářů)

Bára, (03. 07. 2015 13:51) Reagovat
[quote name="Iveta"]Lidi v poslední době hodně podceňují přírodní zdroje vitamínů Nesoustředí se na to, co jí, a když mají obavu, aby náhodou neměli málo vitamínů (mnozí to úplně ignorují), tak si koupí tablety. To si myslím, není úplně optimální řešení.[/quote]Zase na druhou stranu někteří lidé mají problém s přirozeným vstřebáváním vitamínů a potřebují je doplňovat cestou doplňků, i když asi ne všichni, kteří to tak dělají.
Sibyl, (26. 07. 2015 21:00) Reagovat
Geniálně napsané. Doufám, že se sem vrátím.Here is my blog post ... zdravý životní styl pohyb [http://healthraport.cz/a,22.htm: http://healthraport.cz/a,22.htm]
Radka, (05. 08. 2015 10:21) Reagovat
[quote name="Iveta"]Lidi v poslední době hodně podceňují přírodní zdroje vitamínů Nesoustředí se na to, co jí, a když mají obavu, aby náhodou neměli málo vitamínů (mnozí to úplně ignorují), tak si koupí tablety. To si myslím, není úplně optimální řešení.[/quote]Tak je jasný, že všeho moc škodí. Já také raději dávám přednost přírodním zdrojům vitamínů. Celkově se vyhýbám tabletám, ale zase nejsem z těch, co by nějak zvlášť fandily přírodní léčbě. Prostě jen si nechci nadměrně ubližovat chemií.
Oli, (24. 10. 2015 10:37) Reagovat
Je důležité si hlídat všechny potřebné složky, zda člověk má. Pokud se však stravuje normálně a má pestrou stravu, tak to problém není, nemá-li potíže se vstřebáváním nějaké látky. Horší je třeba, když je člověk vegetarián, to si pak musí více hlídat jídelníček, aby v něm měl vše důležité.
Kamila, (22. 12. 2015 19:51) Reagovat
[quote name="Oli"]Je důležité si hlídat všechny potřebné složky, zda člověk má. Pokud se však stravuje normálně a má pestrou stravu, tak to problém není, nemá-li potíže se vstřebáváním nějaké látky. Horší je třeba, když je člověk vegetarián, to si pak musí více hlídat jídelníček, aby v něm měl vše důležité.[/quote]Tak jasně, že je pestrá strava nejlepší, a pokud člověk nemá jiné zdravotní problémy, měl by mít všechny vitamíny. Horší je však, že pro většinu není pestrá strava a další zásady zdravého stravování samozřejmostí. Pak musí přijímat doplňky. Pro někoho je to pohodlnější, i když to není asi nejlepší náhrada. Těžko říct.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vitamín-A.cz
Kontakty